При отриманні товару замовник зобов'язаний / має право:

1. Бути присутнім при прийомі товару особисто або передати таке право своєму представнику.

2. Оглянути зовнішній вигляд, чи все влаштовує.

3. Оглянути всі скляні елементи (в тому числі й дзеркала) на предмет цілісності (відколи, тріщини, подряпини й т. п.).

4. Оглянути всі фасади на предмет різних дефектів (подряпини, відколи й т.п.).

5. Вимагати комплектацію товару, колір, наповнення, кількість і т. п. відповідно до бланка замовлення.

6. Заміни перерахованих вище деталей після прийняття товару (меблів) відбуваються за рахунок замовника.Обмін та повернення товару

Відповідно до статті 9 «Закону про захист прав споживача», Ви маєте право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки при дотриманні наступних умов:


1. Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень.

2. Товар не збирався і не монтувався, а також збережено його товарний вигляд.

3. Збережена в цілості упаковка товару та всі її компоненти.

4. Збережені комплектація товару, ярлики, інструкції та заводське маркування.

5. Пред'явлено товарний чек / накладну / рахунок-фактуру, що підтверджують факт купівлі товару в нашому магазині. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. Повернення грошей можливе в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, протягом максимум 7 днів.


Вартість транспортних послуг з повернення товару дорівнює вартості доставки і оплачується покупцем.Поверненню не підлягають наступні товари:

1. Знижені в ціні товари.

2. Зібрані або пошкоджені після покупки товари.

3. Матраци (без упаковки/з порушеною упаковкою або вживані).

4. Товари, які виготовлялися або привозилися під індивідуальне замовлення.

Увага! Якщо замовлення на меблі індивідуальне, виготовлене під розміри та/або в тканинах, визначених покупцем (замовником), то даний товар відноситься до переліку товарів додатку № 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)).


Розрахунок з покупцем відбувається виходячи із вартості на момент його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються в повному розмірі за умови доставки даного товару на склад продавця та перевірці цілісності комплектності товару, що повертається. У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару - гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 (семи) днів.

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

Компанія здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Закону України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями і Правилами продажу товарів на замовлення та вдома у покупців (затверджені наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199).

написати нам у Viber
написати нам у Telegram
написати нам у Facebook
тел Київстар
тел Life:)
написати e-mail