Доставимо комфорт прямо до Вашого дому :)


Варіанти доставки:

  • Кур'єрськими службами (Нова Пошта / Делівері / МістЕкспрес)
  • Водіями розвозки (в залежності від товару, уточняйте)
  • Самовивіз зі складів постачальників (в залежності від товару, уточняйте)


Вартість доставки:

  • Розраховується індивідуально згідно тарифів перевізника / постачальника
  • Наложений платіж (оплата при отриманні) можлива службою Нова Пошта і складає +2% від суми +50 грн.
  • Доставка постачальника "МіксМеблі" може бути як Новою Поштою, так і водіями розвозки. Водіями розвозки вигідно доставляти комплекти меблів, так як тут діє фіксована вартість за все в залежності від регіону (Львів, Луцьк, Ужгород 500 грн, Київ 300 грн, Одеса 500 грн..), що в сумі вигідніше за НП у декілька разів. 

 Приклад, ліжко Міксмеблі Марія (бук) 160х200: НоваПошта +- 1000 грн,


Доставка від постачальника "МіксМеблі" (Чернігів)

  • НоваПошта / МістЕкспрес
  • Наложений платіж можливий тільки при відправці Новою Поштою. Всі вантажі підлягають обов'язковому обришотуванню і страхуванню. Відправляються тільки на вантажні склади (більше 30кг).
  • Доставка водіями розвозки можлива практично у всі великі обласні міста України. Іноді також по маршруту (по трасі) можна перегрузити меблі (уточняйте). Водій не зобов'язаний виконувати доставку прямо під дім (індивідуально, часто виконується перегрузка по маршруту водія в місці, попередньо узгодивши з клієнтом). Водій не займається заносом і збіркою меблів.Важливо! При доставці службою Нова Пошта товар надійно упаковується, обов'язково страхується та підлягає каркасуванню (обришотуванню). При отриманні товару, будь-ласка, одразу прямо у відділенні перевіряйте цілісність упаковки та вмістиме товару на предмет ушкоджень, виявлень фабричних браків і тп. У разі виявлення негативних моментів при перевірці, ви можете скласти "Заяву на повернення / заміну товару". Ми розглянемо заяву, у разі її одобрення - зробимо заміну товару.  У противному випадку, оплативши на службі та перевіривши товар вже дома, вам може бути відмовлено у заміні пошкодженого товару (вирішується в індивідуальному порядку згідно процедури). Будь-ласка, ставтесь до питання перевірки товару відповідально. Це вигідно обом сторонам. В разі пошкодження товару при транспортуванні, його вартість повністю відшкодовується службою перевізником (так як усі відправлення підлягають обов'язковому страхуванню під час оформлення). Дякуємо за розуміння!

написати нам у Viber
написати нам у Telegram
написати нам у Facebook
тел Київстар
тел Life:)
написати e-mail