Наші цінності

Свою роботу ми робимо з повною відповідальністю за результат, любов'ю і повагою до кожного клієнта. Адже меблі - це не просто предмет побуту або елемент декору. Вони є відображенням нашого стилю життя, і навіть цінностей.  Тому дуже важливо підібрати саме "своє". З радістю допоможемо зробити ваше життя ще комфортнішим!

1

Trust

Відповідальність

Індивідуальний підхід до кожного, породжує персональну відповідальність за кожен результат. Можете бути впевнені: ми завжди стараємсь допомогти і вирішуємо  будь-які питання, в межах нашої широкої компетенції та можливостей. Найприємніше - це усвідомлення класно виконаної роботи і задовлена посмішка на обличчі клієнта та партнера. Відповідальність за кожен крок та успішне завершення замовлення.

2

Open to world

Відкритість та прозорість

Кімнатка - максимально відритий сервіс замовлення та доставки комфорту в кожен дім! Ви можете запросто запросити контакти продавця, познайомитись з ним трішки ближче, глянути чим і як він живе. А як живе сам інтернет-магазин, його керівник - ви можете дізнатись слідкуючи за Блогом або його персональним інстаграмом. Ми плюбляємо не тільки активно працювати, а й не менш активно відпочивати! Приєднуйтесь! :)

3

Love you :)

Любов

Банально? - Ми думаємо, що ні. Адже не можливо довго та якісно працювати без цього світлого почуття до кожного нашого клієнта. Наша мета - дарувати тільки приємні відчуття взаємодії, посмішки та щасливі моменти «післясмаку», користуючись придбаннями з "Кімнатки". А без любові це практично не можливо.

4

Iron service

Безпека та гарантії

Надійність продавця у сучасному світі - дуже важлива опція. Впевненіть в успішному виконанні замовлення та довіра, закріплена ділом. Саме ці теплі відчуття ми прагнемо викликати у вас. Тому ми максимально відриті до контакту. І фінансове питання тут не виняток. Усі документи, реквізити компанії - і відкритому доступі. Перерахунок коштів (завдатку/передоплати) відбувається тільки на розрахунковий (р/р) рахунок підприємства. Ніяких особистих карт. +Обовязкова гарантія від виробника, терміном від 12 місяців.


Кімнатка - Відгуки наших дорогих гостей:

>>> Переглянути / залишити відгук на сторінці Google


написати нам у Viber
написати нам у Telegram
написати нам у Facebook
тел Київстар
тел Life:)
написати e-mail