Співпраця / Опт

Дорогі партнери!

Запрошуємо до співпраці:

 

Виробників та імпортерів меблів- для реалізації продукції, просування бренду в масси.

Ми завжди раді новим на перспективним партнерам. Тільки разом - можна досягнути максимум з можливого.

 

Оптових покупців  - індивідуальний підхід до кожного та приємні ціни.

Ви - власник кафе чи управляючий готелю ? - Кімнатка.ком пропонує Вам внести у свій інтер'єр свіжість та новизну, додати екслюзивності та ще більше стилю. - Наш асортимент меблів взмозі Вам це забезпечити, а гнучкість у співпраці - забезпечить зручність, економію часу та грошей.

У нас товар на будь-який смак та вподобання. Навіть якщо Ви не знайшли потрібного товару серед асортименту проте чітко знаєте, що хочете - ми підемо Вам на зустріч та організуємо поставку необхідних меблів та товарів.

 

Дизайнерів інтер'єрів - для Вас особливі умови.

Красиві люди притягують красиві речі. Асортимент наших товарів забезпечить успіх Вашого проекту! - Будемо раді брати участь у черговій Вашій перемозі.

 

 

Постійних клієнтів - Ви наша гордість.

Саме так! - Ви наші партнери найвищої якості. Цінуємо Кожного та прислуховуємось до Вашої думки.

 

Усі пропозиції і побажаняння згідно співпраці надсилайте будь-ласка на електронну скриньку kimnatka.com@gmail.com або телефонуйте +38 (093) 8 403 603.

Будемо раді взаємовигідній співпраці!

 

Kimnatka.com - магазин комфортного відпочинку!

Ви можете купити меблі у своєму місті / Ви можете купить мебель в своем городе :

Вінниця, Волинь, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницьк, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Севастополь

Інтернет магазин меблів Львів - Київ - Харків Кімнатка.ком

Якщо Вам потрібно якісні, стильні меблі для дому, офісу чи кафе - у інтернет-магазині меблів Кімантка.ком Ви знайдете широкий асортимент за доступними цінами. Купити меблі у магазині Кімнатка.ком - дуже просто та зручно.

Легке оформлення покупки і вже через декілька днів Ви будете насолоджуватися новим придбанням!

Асортимент інтернет-магазину Кімнатка.ком включає в себе меблі для дому і офісу чи кафе ресторану, садові меблі. Ви можете купити стільці, столи, журнальні столики, меблі для дітей, вироби з лози, тумби для тв, крісла офісні та багато чого іншого.

Ми здійснюємо доставку меблів, придбаних у магазині Кімнатка.ком, у будь-яку точку України - від Львова, Тернополя, Вінниці до Полтави, Дніпропетровська чи Донецька.
Кімнатка.ком - магазин комфортного відпочинку!