Доставка та Оплата

 

Доставка та Оплата

 

Доставка безкоштовна для:
 
 
Доставка в інших випадках по Україні - згідно тарифів транспортних компаній (НоваПошта, Інтайм, Делівері, Міст Експрес…)
 
Термін доставки - 2-3 дні з моменту зарахування оплати (передоплати), за умови наявності товару на складі.
 
Для меблів з Польщі, термін доставки може коливатись від декількох днів до декількох тижнів, з моменту внесення Вами повної передоплати. Внесення повної передоплати значно скорочує терміни доставки Вашого замовлення, за наявності товару на складі виробника.
 
Більшість меблів Ви отримуєте у розібраному вигляді. Вартість збірки - 5% від вартості меблів.
 

Для отримання додаткової інформації згідно Вашого замовлення - телефонуйте (098) 8 403 690

Kimnatka.com - магазин комфортного відпочинку!

Ви можете купити меблі у своєму місті / Ви можете купить мебель в своем городе :

Вінниця, Волинь, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницьк, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Севастополь

Інтернет магазин меблів Львів - Київ - Харків Кімнатка.ком

Якщо Вам потрібно якісні, стильні меблі для дому, офісу чи кафе - у інтернет-магазині меблів Кімантка.ком Ви знайдете широкий асортимент за доступними цінами. Купити меблі у магазині Кімнатка.ком - дуже просто та зручно.

Легке оформлення покупки і вже через декілька днів Ви будете насолоджуватися новим придбанням!

Асортимент інтернет-магазину Кімнатка.ком включає в себе меблі для дому і офісу чи кафе ресторану, садові меблі. Ви можете купити стільці, столи, журнальні столики, меблі для дітей, вироби з лози, тумби для тв, крісла офісні та багато чого іншого.

Ми здійснюємо доставку меблів, придбаних у магазині Кімнатка.ком, у будь-яку точку України - від Львова, Тернополя, Вінниці до Полтави, Дніпропетровська чи Донецька.
Кімнатка.ком - магазин комфортного відпочинку!