Дерев'яні стільці

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Стіл обідній кухонний дерев'яний СМАРТ-2 (75х75х75см)
Невеликий обідній кухонний стіл з дерева бука Смарт-2 (75х75х75см) Крутий обідній столик 75х75х75 см для кухні чи вітальні Вашого дому. Каркас виготовлений із масиву дерева бука, що забезпечує максимальну стійкість та надійність. Стільниця - із букового щита. Стильний кухонний стіл для обмежених в м2 площ. Чудово підійде для економії простору - розмір стільниці 75х75 см, висота 75 см. Столик з максимальним комфортом може розмістити одночасно до 4-ьох чоловік. Приємного користування! ..
1 800 грн.
1 720 грн.
Стілець дерев'яний "Наталі"
Стілець дерев'яний "Наталі" Стілець «Наталі» - дуже стильний і елегантний дерев’яний  стілець з м’якою обивкою сидіння та спинки. Його приємний зовнішній вигляд одразу привертає до себе увагу покупців. Стілець має міцну і надійну дерев’яну конструкцію, яка дуже вдало виглядає в кольорі дуб авіла. Ідеально підібрані кольори деревини і обивки, які гармонійно розкривають та доповнюють одне одного, створюють неперевершений дизайн цього стільця. Його висока спинка, дерев’яні ніжки хви..
1 350 грн.
1 280 грн.
Стілець дерев'яний Halmar ALBERT
Стілець дерев'яний Halmar ALBERT Класичний дерев'яний стілець для кухні чи гостинної дому - ідеально у поєднанні із дерев'яним столиком для великої родини!   Матеріал корпусу Дерево бук Матеріал оббивки Тканина СASILDA BEIGE. Тканина TORENT BEIGE. Тканина TORENT BROWN Висота / Ширина / Глибина , см 97 / 41 / 44 Колір Дерево - Черешня антична, темний горіх, вільха ..

1 372 грн.
Стілець дерев'яний Halmar K98
Стілець дерев'яний Halmar K97 Чудовий дерев'яний стілець для кухні чи вітальні - оригінальний дизайн та висока якість - для Вашого дому! Особливо ефектно виглядає у комплекті із скляним столом у поєднанні з деревом ..

1 449 грн.
Стілець дерев'яний Halmar RAFO
Стілець Halmar RAFO Чудовий дерев'яний стілець  з твердим сидінням для кухні чи вітальні - оригінальний дизайн та висока якість Матеріал корпусу дерево бук Висота / Ширина / Глибина , см 87 / 50 / 44 Колір Вільха, черешня антична     ..
1 800 грн.
1 720 грн.
Стілець дерев'яний Halmar TAPO
Стілець Halmar TAPO Чудовий дерев'яний стілець для кухні чи вітальні - висока якість - для Вашого дому! Можливий вибір із 4-ох варіантів кольорів:   1. дерево -черешня антична. Обивка тканина - черешня антична 2. дерево - черешня антична. Обивка еко-шкіра - кремовий 3. дерево - вільха. Обивка тканина - черешня антична 4. дерево - вільха. Обивка еко-шкіра - кремовий ..
1 560 грн.
1 490 грн.
Стілець дерев'яний Halmar VELNI
Стілець дерев'яний Halmar VELNI Вишуканий дерев'яний стілець для кухні чи вітальні - оригінальний дизайн та висока якість - для Вашого дому! Матеріал корпусу дерево Матеріал оббивки Тканина Висота / Ширина / Глибина , см 96 / 43 / 45 Колір Дерево - темний горіх. Оббивка - кремовий   ..

1 510 грн.
Стілець дерев'яний Бремен Н (Мелітополь Меблі)
Стілець дерев'яний Бремен Н (розбірний) Щільна і масивна деревина буку дозволяє виготовляти відмінні табурети і стільці. Дерев'яний стілець - це чудовий приклад того, як можна поєднувати якість і сучасність в одному цілому. Прекрасне оформлення стільця вражає і допоможе створити приємну обстановку в будинку або ресторані. Каркас стільця виготовляється тільки з натуральної деревини бука. Конструкція стільця дозволить Вам відчувати себе комфортно. ..
990 грн.
940 грн.
Стілець дерев'яний Бург
Стілець дерев'яний Бург Щільна і масивна деревина буку дозволяє виготовляти відмінні табурети і стільці. Дерев'яний стілець - це чудовий приклад того, як можна поєднувати якість і сучасність в одному цілому. Прекрасне оформлення стільця вражає і допоможе створити приємну обстановку в будинку або ресторані. Каркас стільця виготовляється тільки з натуральної деревини бука. Конструкція стільця дозволить Вам відчувати себе комфортно.   Варіанти вибору обивки тканини: ..
980 грн.
920 грн.
Стілець дерев'яний Венеція Н (Мелітополь Меблі)
Стілець дерев'яний Венеція Н (розбірний) Щільна і масивна деревина буку дозволяє виготовляти відмінні табурети і стільці. Дерев'яний стілець - це чудовий приклад того, як можна поєднувати якість і сучасність в одному цілому. Прекрасне оформлення стільця вражає і допоможе створити приємну обстановку в будинку або ресторані. Каркас стільця виготовляється тільки з натуральної деревини бука. Конструкція стільця дозволить Вам відчувати себе комфортно.     ..
1 200 грн.
1 140 грн.
Стілець дерев'яний Леон-М
Стілець дерев'яний Леон-М Щільна і масивна деревина буку дозволяє виготовляти відмінні табурети і стільці. Дерев'яний стілець - це чудовий приклад того, як можна поєднувати якість і сучасність в одному цілому. Прекрасне оформлення стільця вражає і допоможе створити приємну обстановку в будинку або ресторані. Каркас стільця виготовляється тільки з натуральної деревини бука. Конструкція стільця дозволить Вам відчувати себе комфортно.   Варіанти вибору обивки тканини: ..
1 065 грн.
970 грн.
Стілець дерев'яний Леон-Т
Стілець дерев'яний Леон-Т Щільна і масивна деревина буку дозволяє виготовляти відмінні табурети і стільці. Дерев'яний стілець - це чудовий приклад того, як можна поєднувати якість і сучасність в одному цілому. Прекрасне оформлення стільця вражає і допоможе створити приємну обстановку в будинку або ресторані. Каркас стільця виготовляється тільки з натуральної деревини бука. Конструкція стільця дозволить Вам відчувати себе комфортно.   Варіанти вибору обивки тканини: ..
1 150 грн.
1 090 грн.
Стілець дерев'яний Мілан Н (Мелітополь Меблі)
Стілець дерев'яний Мілан Н (розбірний) Щільна і масивна деревина буку дозволяє виготовляти відмінні табурети і стільці. Дерев'яний стілець - це чудовий приклад того, як можна поєднувати якість і сучасність в одному цілому. Прекрасне оформлення стільця вражає і допоможе створити приємну обстановку в будинку або ресторані. Каркас стільця виготовляється тільки з натуральної деревини бука. Конструкція стільця дозволить Вам відчувати себе комфортно.   ..
1 190 грн.
1 120 грн.
Стілець дерев'яний Неаполь Н кухонний (МелітопольМеблі)
Стілець Неаполь Н (розбірний) Щільна і масивна деревина буку дозволяє виготовляти відмінні табурети і стільці. Дерев'яний стілець - це чудовий приклад того, як можна поєднувати якість і сучасність в одному цілому. Прекрасне оформлення стільця вражає і допоможе створити приємну обстановку в будинку або ресторані. Каркас стільця виготовляється тільки з натуральної деревини бука. Конструкція стільця дозволить Вам відчувати себе комфортно. ..
1 300 грн.
1 250 грн.
Стілець дерев'яний обідній "Буковель"
Стілець дерев'яний обідній "Буковель" Стілець «Буковель» - зразок вдалого поєднання класичної дерев’яної конструкції зі стильним сучасним дизайном. Його привабливий зовнішній вигляд не залишиться без уваги ваших гостей. Такий стілець у комплекті з обіднім столом «Буковель» створюють неперевершений гарнітур, який стане вдалим доповненням інтер’єру вашої кухні чи вітальні. Цей дерев’яний стілець здатен принести не лише естетичне задоволення і порадувати вас своїм досконалим зовнішні..
1 090 грн.
1 040 грн.
Дерев'яні стільці

Стільці дерев'яні обідні

Найбільш популярним і традиційним предметом обідніх меблів є дерев'яні стільці. Без них не можна уявити собі обстановку в будинку, в кафе або барі. Однак при великій кількості пропозицій на ринку сучасних меблів купити дерев'яні стільці не завжди просто. Магазини пропонують безліч найрізноманітніших моделей. Такі меблі виготовлені з натуральної деревини завжди повинні відповідати необхідним стандартам.

Якісні стільці з натурального дерева повинні мати наступні властивості. Дерев'яні меблі повинні володіти високою зносостійкістю. Дерев'яний стілець повинен мати якісне лакове покриття, яке захищало б деревину від механічних пошкоджень. Саме це відрізняє дерев'яні стільці від металевих і пластикових, які виготовлені з матеріалів, що не потребують додаткового захисту.

Меблі, зроблені з дерева, дарують будинку тепло і красу. Меблі в дитячій кімнаті повинні бути тільки деревяні. Саме дерев'яні дитячі стільці найкраще підійдуть для дитини. Зроблені з якісного дерев'яного масиву стільці для дитячої кімнатки відрізнються зручністю та безпекою користування. Такі стільці легкі і надійні. Крім того, дерево - єдиний екологічний матеріал, який підходить для облаштування житлового простору дитини.

Уявити собі кухню без столу і стільців також не можливо. Це місце, де збирається вся сім'я за обіднім столом. Сьогодні в магазинах можна купити найрізноманітніші дерев'яні стільці для кухні. Це може бути і класичний віденський стілець, стільці з високою або низькою спинкою. Стільці, виконані з дорогих сортів деревини, користуються традиційною популярністю у споживача. Адже дерев'яні стільці дозволяють створити на кухні атмосферу тепла і затишку. Такі меблі екологічні і безпечні для людини. Дерево надає інтер'єру незвичайну елегантність і неповторний стиль, даруючи одночасно комфорт і зручність.

Kimnatka.com - магазин комфортного відпочинку!

Ви можете купити меблі у своєму місті / Ви можете купить мебель в своем городе :

Вінниця, Волинь, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницьк, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Севастополь

Інтернет магазин меблів Львів - Київ - Харків Кімнатка.ком

Якщо Вам потрібно якісні, стильні меблі для дому, офісу чи кафе - у інтернет-магазині меблів Кімантка.ком Ви знайдете широкий асортимент за доступними цінами. Купити меблі у магазині Кімнатка.ком - дуже просто та зручно.

Легке оформлення покупки і вже через декілька днів Ви будете насолоджуватися новим придбанням!

Асортимент інтернет-магазину Кімнатка.ком включає в себе меблі для дому і офісу чи кафе ресторану, садові меблі. Ви можете купити стільці, столи, журнальні столики, меблі для дітей, вироби з лози, тумби для тв, крісла офісні та багато чого іншого.

Ми здійснюємо доставку меблів, придбаних у магазині Кімнатка.ком, у будь-яку точку України - від Львова, Тернополя, Вінниці до Полтави, Дніпропетровська чи Донецька.
Кімнатка.ком - магазин комфортного відпочинку!