М'які меблі

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Диван SMS 1,2 Англия серая
Технічні характеристики Коллекция SMS Материал Обивки ткань Котон Цвет Обивки Котон Англия серый ..

3 490 грн.
Диван SMS Америка бежевый
Диван SMS Америка бежевий  Cучасний яскравий дизайн для стильних на модних! МЕГА зручний диванчик! :)   Диван трансформується в спальне місце наступним чином: Сидіння дивана підняти вгору за передню планку. Викотити сидіння до повної розкладки в спальне місце. Скласти диван необхідно наступним чином: Сидіння дивана підняти вгору за передню планку (приблизно на 40-50 см). Опустіть сидіння до підлоги, при цьому диван почне складатися і підніметься вгору. Далі сиді..

2 605 грн.
Диван Одиссей Америка син.+А2
Технічні характеристики Коллекция Одиссей Материал Обивки ткань Котон Цвет Обивки Котон Америка синий ..

2 683 грн.
М'які меблі

М'які меблі

Суцільне задоволення - м'які диванчики та крісла, пуфіки та оригінальні безкаркасні меблі для максимального затишку у Вашому домі!

Завжди приємні ціни та настрій :)

 

 

 

Kimnatka.com - магазин комфортного відпочинку!

Ви можете купити меблі у своєму місті / Ви можете купить мебель в своем городе :

Вінниця, Волинь, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницьк, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Севастополь

Інтернет магазин меблів Львів - Київ - Харків Кімнатка.ком

Якщо Вам потрібно якісні, стильні меблі для дому, офісу чи кафе - у інтернет-магазині меблів Кімантка.ком Ви знайдете широкий асортимент за доступними цінами. Купити меблі у магазині Кімнатка.ком - дуже просто та зручно.

Легке оформлення покупки і вже через декілька днів Ви будете насолоджуватися новим придбанням!

Асортимент інтернет-магазину Кімнатка.ком включає в себе меблі для дому і офісу чи кафе ресторану, садові меблі. Ви можете купити стільці, столи, журнальні столики, меблі для дітей, вироби з лози, тумби для тв, крісла офісні та багато чого іншого.

Ми здійснюємо доставку меблів, придбаних у магазині Кімнатка.ком, у будь-яку точку України - від Львова, Тернополя, Вінниці до Полтави, Дніпропетровська чи Донецька.
Кімнатка.ком - магазин комфортного відпочинку!