Стійки для гамака

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Каркас для гамака OLA
Каркас дерев'яний для гамака OLA - ідеальне рішення для варанди дому, саду.. ОФІСУ чи навіть просторої КВАРТИРИ - так, так! Райське містечко не знає меж! д395 х ш145 х в143 см       ..
6 796 грн.
6 352 грн.
Підставка для гамака DOUB
DOUB - Підставка для гамака МАХ надійності! Подвійний каркас гамака забезпечує максимальну стійкість практично на будь-якій поверхні. Cама конструкція може витримувати більші навантаження. Повалятися у гамаку разом із дітьми ? - ЛЕГКО! З основою для підвісних гамаків це більше ніж реально. Насолоджуйтесь райським відпочинком на свіжому повітрі разом із сім'єю :) д325 х ш200 х в195 см   ..
10 337 грн.
9 661 грн.
Стійка для гамака ALA
ALA - надійна стійка для гамака із масиву дерева, виготовлена згідно всіх стандартів ЄС.  Для саду, веранди дому або навіть...в ОФІС чи простору квартиру ??! - Саме ТАК :)) д357 - ш104 - в131 см   ..
5 621 грн.
5 254 грн.
Стійки для гамака

Стійка для гамаків - чудове рішення для стаціонарного розміщення улюбленого гамачка. Тепер не потрібно кожен раз шукати місце для надійного кріплення гамака. Надійний каркас із масиву дерева - до Ваших послуг! Підставка виготовлена із масиву скандинавскьої ялинки, згідно усіх стандартів Європейського Союзу. А спецільна пропитка дерева забезпечує відмінну зносостійкість і невибагливість до частих змін погоди - таку основу для гамака можна залишати на відкритому повітрі хоч на цілий літній сезон. Буде служити роками.


 Замовте райський відпочинок собі до дому :) 

 

ALA

д357 х ш104 х в131 см

5254 грн

DOUB

д325 х ш200 х в195 см

9661 грн

OLA

д395 х ш145 х в143 см

6352 грн

 

Kimnatka.com - магазин комфортного відпочинку!

Ви можете купити меблі у своєму місті / Ви можете купить мебель в своем городе :

Вінниця, Волинь, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницьк, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Севастополь

Інтернет магазин меблів Львів - Київ - Харків Кімнатка.ком

Якщо Вам потрібно якісні, стильні меблі для дому, офісу чи кафе - у інтернет-магазині меблів Кімантка.ком Ви знайдете широкий асортимент за доступними цінами. Купити меблі у магазині Кімнатка.ком - дуже просто та зручно.

Легке оформлення покупки і вже через декілька днів Ви будете насолоджуватися новим придбанням!

Асортимент інтернет-магазину Кімнатка.ком включає в себе меблі для дому і офісу чи кафе ресторану, садові меблі. Ви можете купити стільці, столи, журнальні столики, меблі для дітей, вироби з лози, тумби для тв, крісла офісні та багато чого іншого.

Ми здійснюємо доставку меблів, придбаних у магазині Кімнатка.ком, у будь-яку точку України - від Львова, Тернополя, Вінниці до Полтави, Дніпропетровська чи Донецька.
Кімнатка.ком - магазин комфортного відпочинку!